Aktuálne informácie a dianie v obci Polianka.

Celoplošné testovanie

Vážení občania, informujeme Vás, že momentálne pracujeme na pláne celoplošného testovania, ktoré sa bude realizovať od 18. januára a skončí 26. januára na celom Slovensku. Akonáhle budeme mať k dispozícii všetky potrebné informácie, ihneď Vám ich poskytneme prostredníctvom rozhlasu a webovej stránky.

NATUR-PACK

Pozrite si reportáž o potrebe stláčania odpadov vo vianočnom období na nasledovnom odkaze:

Zatvorenie obecného úradu počas vianočných sviatkov

Obecný úrad bude od 21.12.2020 do 6.1.2021 (vrátený) zatvorený. Prajeme Vám pokojné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2021! V prípade potreby nevyhnutnej úradnej záležitosti volajte na 0905 214 071 alebo 0911 911 232.

2.kolo plošného testovania v Polianke

Milí občania, ďakujeme vám za účasť na plošnom testovaní. Veríme, že si zdravie udržíme a budeme čoskoro spoločne tráviť čas na ihrisku pri veselších podujatiach. Špeciálne poďakovanie patrí zdravotníkom, príslušníkovi OS SR, príslušníkovi PZ SR, dobrovoľníkom DHZ Polianka a všetkým, ktorí sa podieľali na organizácii tohto dňa.

Obecný úrad v Polianke bude pre verejnosť zatvorený

Oznamujeme občanom, že vzhľadom na plánované 2.kolo celoplošného testovania bude od 2.11. do 6.11.2020 obecný úrad v Polianke pre verejnosť zatvorený. V prípade potreby vybavenia úradných záležitostí prosím volajte na tel. č. 0911 921 232 alebo píšte na obecpolianka@obecpolianka.sk. Ďakujeme za pochopenie.

KOHAPLANT – náhradný termín

Firma KOHAPLANT ponúka na predaj ovocné stromčeky, kríčky, ruže a špeciálne hnojivo na podporu koreňového systému. V ponuke má tiež dezinfekčný gél a ochranné rukavice. Prosíme záujemcov, aby pri nákupe dodržiavali odstup a nosili rúška. Predaj sa uskutoční 19.10.2020 od 14:50 do 15:10 pri obecnom úrade.

KOHAPLANT – zrušené

Firma KOHAPLANT oznamuje, že avizovaný predaj ovocných stromov a kríkov, ktorý sa mal uskutočniť dnes o 14:50 pri obecnom úrade, je z dôvodu technickej poruchy predajcu zrušený. Náhradný termín predaja bude upresnený. Ďakujeme za pochopenie.

KOHAPLANT

Firma KOHAPLANT ponúka na predaj ovocné stromčeky, kríčky, ruže a špeciálne hnojivo na podporu koreňového systému. V ponuke je tiež dezinfekčný gél a ochranné rukavice. Prosíme záujemcov, aby pri nákupe dodržiavali odstup a nosili rúška. Predaj sa uskutoční 15.10.2020 od 14:50 do 15:10 pri obecnom úrade.

TOP-FARM Topoľnica

TOP-FARM Topoľnica bude dňa 15.10.2020 o 10:00 hod. pri obecnom úrade predávať: vykŕmené kačice s pečienkou a drobkami, samostatné kačacie pečienky kačacie diely, droby – podľa dennej nakládky, kačica farmárska s drobmi – nekŕmená sliepky a kohúty, domáce kurence a kuracie diely – podľa dennej nakládky morčacie prsia, stehná, krídla, domáce vajíčka vykŕmené husi s pečienkou a drobkami Paštéty TOP-Farm: foie gras s tokajským… Čítať viac