Aktuálne informácie a dianie v obci Polianka.

Stredná odborná škola regionálneho rozvoja Rakovice

Stredná odborná škola regionálneho rozvoja Rakovice 25 | 922 08 Rakovice | Slovenská republika     Rozhoduješ sa kam na strednú?  Poď k nám a získaj počítač!      Kvalitné vzdelanie je pri vstupe mladých ľudí do života veľmi dôležité. Preto by pri rozhodovaní o strednej škole mali dbať na dobrý výber. SOŠ regionálneho rozvoja… Čítať viac

Celoplošné testovanie

Vážení občania, informujeme Vás, že momentálne pracujeme na pláne celoplošného testovania, ktoré sa bude realizovať od 18. januára a skončí 26. januára na celom Slovensku. Akonáhle budeme mať k dispozícii všetky potrebné informácie, ihneď Vám ich poskytneme prostredníctvom rozhlasu a webovej stránky.

NATUR-PACK

Pozrite si reportáž o potrebe stláčania odpadov vo vianočnom období na nasledovnom odkaze:

Zatvorenie obecného úradu počas vianočných sviatkov

Obecný úrad bude od 21.12.2020 do 6.1.2021 (vrátený) zatvorený. Prajeme Vám pokojné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2021! V prípade potreby nevyhnutnej úradnej záležitosti volajte na 0905 214 071 alebo 0911 911 232.

2.kolo plošného testovania v Polianke

Milí občania, ďakujeme vám za účasť na plošnom testovaní. Veríme, že si zdravie udržíme a budeme čoskoro spoločne tráviť čas na ihrisku pri veselších podujatiach. Špeciálne poďakovanie patrí zdravotníkom, príslušníkovi OS SR, príslušníkovi PZ SR, dobrovoľníkom DHZ Polianka a všetkým, ktorí sa podieľali na organizácii tohto dňa.

Obecný úrad v Polianke bude pre verejnosť zatvorený

Oznamujeme občanom, že vzhľadom na plánované 2.kolo celoplošného testovania bude od 2.11. do 6.11.2020 obecný úrad v Polianke pre verejnosť zatvorený. V prípade potreby vybavenia úradných záležitostí prosím volajte na tel. č. 0911 921 232 alebo píšte na obecpolianka@obecpolianka.sk. Ďakujeme za pochopenie.

KOHAPLANT – náhradný termín

Firma KOHAPLANT ponúka na predaj ovocné stromčeky, kríčky, ruže a špeciálne hnojivo na podporu koreňového systému. V ponuke má tiež dezinfekčný gél a ochranné rukavice. Prosíme záujemcov, aby pri nákupe dodržiavali odstup a nosili rúška. Predaj sa uskutoční 19.10.2020 od 14:50 do 15:10 pri obecnom úrade.

KOHAPLANT – zrušené

Firma KOHAPLANT oznamuje, že avizovaný predaj ovocných stromov a kríkov, ktorý sa mal uskutočniť dnes o 14:50 pri obecnom úrade, je z dôvodu technickej poruchy predajcu zrušený. Náhradný termín predaja bude upresnený. Ďakujeme za pochopenie.