Hlásenia rozhlasu

Hlásenie 34. týždeň

 

1.

Príďte využiť letné horúčavy do optiky DOKTOR OPTIK v Brezovej pod Bradlom. Čím vyššia teplota, tým vyššia zľava na slnečné okuliare. Pre úľavu Vašim očiam ponúkame kompletné dioptrické okuliare od 55,00 EUR a samozafarbovacie okuliare nemeckej výroby za akciovú cenu. 

 

Hurá do školy s novými DETSKÝMI okuliarmi! Vaša optika Doktor Optik v Brezovej pod Bradlom Vám ponúka kompletné detské okuliare s nerozbitnými sklíčkami Trivex už za cenu 79 EUR. 

 

 

2.

TJ TATRAN POLIANKA Vás srdečne pozýva na majstrovský futbalový zápas s mužstvom KRAJNÉ, ktorý sa uskutoční v nedeľu 26. augusta 2018 o 17:30 hod na futbalovom ihrisku v Krajnom.Odchod autobusu je 16.15 hod z Polianky, 16.30 hod z Myjavy. Tešíme sa na Vás. 

3.

Obec Polianka a DHZO Polianka Vás pozývajú na ŠPORTOVÝ DEŇ, ktorý sa bude konať 25. augusta na ihrisku na Polianke. Registrácia účastníkov začína od 13.00 hod. Pre všetkých je pripravená trampolína, rôzne súťaže, cuktová vata, poľnohospodárska technika, kone, skákací hrad a pod. Všetkých srdečne pozývame! 

Publikované dňa  20.08.2018